Aktuálně

20.09.2022

Focení v lese pod Dračím vrchem 🌿

k dvou měsíčnímu výročí štěňátek a hlavně na památku až nám zanedlouho odejdou do nových domovů. Za krásné fotky moc děkuji Simon Jan.

13.09.2022

Dnes je velký den, štěňátka budou důkladně prohlédnuta, poté očipována, naočkována a pan doktor jim vytetuje do levého ucha číslo. Každé dostane svůj PET PASSPORT.

05.09.2022

Letí to letí,

dnes 6.týdnů a z našich miminek se staly šelmičky 🦁🍖🐺.

28.08.2022

Blíží se 5.týden a zanedlouho bude čipování štěňátek.

A proto už máme připravená jména, budoucí páníčci si vybrali, tak ať jejich pejskům sluší!
Král Artuš bude nakonec 👑 Albert z Dračího vrchu a fenky 🌺 Ajla z Dračího vrchu, 🌺 Atriss z Dračího vrchu a 🌺 Angie z Dračího vrchu.

16.8.2022

3. týdny - První zahradní focení 🌻

Štěňátka už začínáme zvykat na venkovní prostředí. Jsou stále plně krmena matkou. Krásně přibývají na váze a už mají i první zoubky. V bedně začíná být legrace 🥳

09.08.2022

KUK! 🍀

štěňátka otevřela očka - 16.den na světě.

09.08.2022

Naší malí zrzounci...

...už mají za sebou 2 týdny života 🍀 Dnes je čeká první odčervení a stříhání drápků. Maminka Sofie se o prcky vzorně stará ❤, na všechny úkony pečlivě dohlíží a štěká na každého, kdo jde třeba jen kolem 🌸

02.08.2022

„Haló haló, už nám je týden“ 🐉

Štěňátka rostou jako z vody, máme z nich velkou radost. Sofinka se o ně vzorně stará a pěkně si svoje miminka hlídá! Zítra jedeme k veterináři na kontrolu, Sofie na vyndání stehů. Moc hezky se zotavila, už si i zvesela vyrážíme na menší procházky. 🌞

27.07.2022

Psí miminka jsou na světě 💥

Narozena 26.7. 2022 v ranních hodinách. Oproti porodu prvního vrhu, který šel podle plánu, jsme nyní takové štěstí neměli. Porod byl dlouhý a Sofie musela ke konci porodu podstoupit císařský řez. O dvě štěňátka jsme přišli. Bohužel i to k chovatelství patří.

Jsme vděčni 🙏 za zdravou a dobře se hojící Sofinku a krásné 3 fenky a 1 pejska, pro kterého už máme i jméno, bude to Artuš z Dračího vrchu🐉.

Děkujeme všem, kdo na nás mysleli a držely palce🤗

12.07.2022

Koncem července očekáváme štěňátka!

V těchto dnech se maminka Sofie začíná pěkně zakulacovat. Krmíme Barfem, tedy syrovou stravou a snažíme se fence chystat plnohodnotnou a vyváženou misku k její spokojenosti.

Po narození štěňátek budeme stávající zájemce pravidelně informovat jak se miminkům daří, co je nového čeká, ať už očkování, odčervení, vet kontroly zdravotního stavu, tak i tetování, čipování.

Na štěňátka se budete moci přijet podívat, pomazlit a pochovat si je až na 3.týdnu života. Respektujeme klid a soukromí psí maminky. Na veškeré dotazy do té doby rádi odpovíme telefonicky, mailem.

Miluše Wokurková

milawokurka@gmail.com

+420 733 167 886